Arrestohet shqiptari në Greqi, përdhunoi në hotel 14-vjeçaren britanike - Bota Sot
Arrestohet shqiptari në Greqi, përdhunoi në hotel 14-vjeçaren britanike

Kronikë e zezë

Arrestohet shqiptari në Greqi, përdhunoi në hotel 14-vjeçaren britanike

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 06:44
Ilustrim

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi ka përdhunuar një vajzë 14-vjeçare.

Mediat në shtetin fqinj thonë se ngjarje e rëndë ka ndodhur të mërkurën në qytetin Dassia në Greqi në ambientet e një hoteli.

Raportohet se 14-vjeçarja është britanike dhe ishte me pushime në Korfuz me familjen e saj.

Ndërsa shqiptari është dërguar sot në Prokurori ku ka pranuar përdhunimin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat