Arrestohet pasi ka shitur veturën e huazuar - Bota Sot
Arrestohet pasi ka shitur veturën e huazuar

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi ka shitur veturën e huazuar

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 13:47
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti pasi ka huazuar veturën, pronë e viktimës mashkull dhe të njëjtën i ka shitur personi të tret.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat