Katër persona rrahen në Lipjan për një borxh - Bota Sot
Katër persona rrahen në Lipjan për një borxh

Kronikë e zezë

Katër persona rrahen në Lipjan për një borxh

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 14:19
Lipjan

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë kanë arrestuar në fshatin Akllap të Lipjanit katër persona.

Kjo pasi që të katërt këta dyshohet se kanë pasur një mosmarrëveshje për nëj borxh, e janë rrahur mes vete.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

“Pas një mosmarrëveshje lidhur me një borxh ka ardhur deri te rrahja e katër të dyshuarve meshkuj K-Shqiptar. Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, shkruhet në njoftim të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat