Kërkohej nga Policia, sulmon policët gjatë arrestimit - Bota Sot
Kërkohej nga Policia, sulmon policët gjatë arrestimit

Kronikë e zezë

Kërkohej nga Policia, sulmon policët gjatë arrestimit

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 14:33
Foto ilustrim

Dy zyrtarë policor janë arrestuar në Ferizaj, pasi janë sulmuar nga një person i cili ishte në arrati.

Ai kërkohet për një rast të ndodhur më 07 gusht.

Gjatë arrestimi i dyshuari ka sulmuar zyrtarët policore dhe si pasojë janë lënduar dy zyrtar policor.

I dyshuari dhe zyrtarët policor kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat