I gjendet fëmija në bagazh, arrestohet shoferi - Bota Sot
I gjendet fëmija në bagazh, arrestohet shoferi

Kronikë e zezë

I gjendet fëmija në bagazh, arrestohet shoferi

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:47
Foto ilustrim

Mbrëmë në orët e vona është arrestuar një person në pikën kufitare të Merdares, pasi që dyshohet se të njëjtit iu është gjetur një fëmijë në bagazhin e veturës.

Dyshohet se personi në fjalë është shqiptar dhe se është duke u marrë në pyetje nga autoritetet serbe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat