Aksident në Rahovec, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Rahovec, ka të lënduar

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 09:18
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur pas mesnate në rrugën Xërxë-Rahovec.

Nga ky aksident besohet se ka persona të lënduar.

Policia dhe emergjenca janë paraqitur në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat