Rrëfimi i dëshmitarit të aksidentit: Një grua e pashë të shtrirë dhe një fëmijë me këmbë të përgjakur - Bota Sot
Rrëfimi i dëshmitarit të aksidentit: Një grua e pashë të shtrirë dhe një fëmijë me këmbë të përgjakur

Kronikë e zezë

Rrëfimi i dëshmitarit të aksidentit: Një grua e pashë të shtrirë dhe një fëmijë me këmbë të përgjakur

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 13:09
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë që ka ndodhur në autostradën mëngjesin e sotëm në “Ibrahim Rugova”, ka marrë jetën e një personi. Sipas dëshmitarëve, rasti ka ndodhur në afërsi të Suharekës.

“Një grua e pashë të shtrirë dhe një fëmijë ishte në këmbë i përgjakur. E thirra menjëherë ambulancën. Mu duk që ishte vetëaksident. Ndoshta vetura ka ra nga ura” thotë një dëshmitare.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin duke bërë të ditur që aksidenti ka lënë pasoja fatale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...