Tentim vrasje në Kamenicë - Bota Sot
Tentim vrasje në Kamenicë

Kronikë e zezë

Tentim vrasje në Kamenicë

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 14:12
Ilustrim

Në fshatin Drajkovc të Kamenicës gjatë ditës së djeshme rreth orës 23:00 është arrestuar një person (mashkull), pasi që në një lokal e kishte sulmuar fizikisht, duke e therrë me thikë një person tjetër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Sipas vendimit të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat