Shqiptari nga Shtimja ia sheh sherrin telefonit

Kronikë e zezë

Shqiptari nga Shtimja ia sheh sherrin telefonit

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 14:12
Foto ilustrim

Një person nga Shtimja ia ka parë sherrin përdorimit të telefonit të cilin e kishte të kyçur në rrymë

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Petrovë të Shtimes ku viktima ka pësuar lëndime trupore pasi ishte duke e përdorur telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë dhe në një moment është shkaktuar avari.

Policia bën të ditur se viktima është duke u trajtuar ne emergjencë në Shtime dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat