Lëndohet pasi përdori telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë - Bota Sot
Lëndohet pasi përdori telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë

Kronikë e zezë

Lëndohet pasi përdori telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 15:39
Foto ilustrim

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi që ishte duke e përdorur telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë dhe në një moment shkaktohet avari.

Rasti ka ndodhur në fshatin Petrovë të Shtimes. Viktima është duke u trajtuar në emergjencë në Shtime dhe sipas mjekëve gjendja e viktimës është stabile.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat