Lëndohet pasi rrokulliset me traktor - Bota Sot
Lëndohet pasi rrokulliset me traktor

Kronikë e zezë

Lëndohet pasi rrokulliset me traktor

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 16:26
Foto ilustrim

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur.

Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Ferizajt dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat