Vjedhin stoli ari dhe para - Bota Sot
Vjedhin stoli ari dhe para

Kronikë e zezë

Vjedhin stoli ari dhe para

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 16:26
Foto ilustrim

Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në një shtëpi në Ferizaj, ku kanë vjedhur stoli ari dhe para.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:30.  Ndërkohë, policia po heton rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat