Digjet depoja e një kompanie në Ferizaj - Bota Sot
Digjet depoja e një kompanie në Ferizaj

Kronikë e zezë

Digjet depoja e një kompanie në Ferizaj

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 16:27
Digjet depoja e një kompanie në Ferizaj

Në rrethana të pa njohura nga zjarri është përfshirë depoja e një kompanie në Ferizaj në të cilën kishte makineri për prodhimin e dyerve dhe dritareve, disa motor të veturave dhe pjesë për vetura, pajisje elektronike për TV, dhe një motoçikletë.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarri. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar, rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...