Grabitje me armë në një pompë të derivateve - Bota Sot
Grabitje me armë në një pompë të derivateve

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në një pompë të derivateve

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 07:38
Foto ilustrim

Dy persona të panjohur nën kërcenim i armeve kanë grabitur para në një pompë të derivateve në fshatin Kramovik të Rahovecit.

Rasti ka ndodhur të shtunën në mbrëmje dhe është raportuar nga dy punëtorët e kësaj pompe. Sipas tyre, të dyshuarit pasi u kanë grabitur parat, janë larguar në drejtim të panjohur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat