Goditet me veturë pas një mosmarrëveshje - Bota Sot
Goditet me veturë pas një mosmarrëveshje

Kronikë e zezë

Goditet me veturë pas një mosmarrëveshje

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 13:00
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person është goditur me veturë pas një mosmarrëveshje që kishte me të dyshuarin, duke pësuar kështu lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Lipjan, ku viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa, i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat