Aksident trafiku në Podujevë, motoçikleta përplaset me furgonin - Bota Sot
Aksident trafiku në Podujevë, motoçikleta përplaset me furgonin

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Podujevë, motoçikleta përplaset me furgonin

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 18:31
Ilustrim

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut i cili ka ndodhur pak më parë në fshatin Sibovc të Podujevës.

Në aksident kanë qenë të përfshirë një motoçiklete dhe një fugon, ndërkaq ende nuk dihen rrethanat që kanë çuar deri te ky aksident.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat