I dehuri rrah fëmijët dhe bashkëshorten - Bota Sot
I dehuri rrah fëmijët dhe bashkëshorten

Kronikë e zezë

I dehuri rrah fëmijët dhe bashkëshorten

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 14:10
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Han të Elezit, nën dyshimin se kishte ushtruar dhunë fizike dhe sulmuar bashkëshorten e tij së bashku me fëmijë.

I dyshuari në kohën kur e kishte kryer sulmin dyshohet se kishte qenë nën ndikim të alkoolit dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat