Vajza sulmon fizikisht nënën e saj - Bota Sot
Vajza sulmon fizikisht nënën e saj

Kronikë e zezë

Vajza sulmon fizikisht nënën e saj

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 14:13
Foto ilustrim

Një femër e komunitetit boshnjak është arrestuar në Mitrovicë, e cila në banesën e tyre e kishte sulmuar fizikisht nënën e saj, cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor .

E dyshuara pas  intervistimit me urdhër të  prokurorit është liruar, rasti kalon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Mitrovicë, dy ditë më parë në orët e mbrëmjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat