Tenton ta kaloi kufirin me marihuanë, arrestohet shtetasi i Maqedonisë

Kronikë e zezë

Tenton ta kaloi kufirin me marihuanë, arrestohet shtetasi i Maqedonisë

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 10:01
Ilustrim

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikë kalimin kufitar në Han të Elezit, pasi gjatë kontrollit të automjetit është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.51 gr., një pako me letra Rizlla për mbështjellje të Marihuanës.

Pas intervistimit i njëjti me urdhër të prokurorit është liruar në procedure të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat