Vetura humb kontrollin dhe del nga rruga - Bota Sot
Vetura humb kontrollin dhe del nga rruga

Kronikë e zezë

Vetura humb kontrollin dhe del nga rruga

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 17:27
Ilustrim

Një mashkull duke drejtuar automjetin e tij në rrugën Ferizaj-Prishtinë nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës.

Si pasojë lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi i cili është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Policia tha se është duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat