Vidhen para nga kisha në Shtërpcë

Kronikë e zezë

Vidhen para nga kisha në Shtërpcë

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:59
Foto ilustrim

Një kishë në Shterpcë ka qenë cak i hajnave.

Policia e Kosovës njofton se në fshatin Vrbeshtic të Shtërpcës dje disa persona të panjohur kanë depërtuar në brendi të kishës dhe kanë vjedhur para të gatshme. Bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat