Vetëplagoset një person në Prizren - Bota Sot
Vetëplagoset një person në Prizren

Kronikë e zezë

Vetëplagoset një person në Prizren

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:02
Foto ilustrim

Një person është vetëplagosur në Prizren.   

Policia raporton se në poligonin e gjuajtjes është vetë plagosur me armë një mashkull.

Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

“Raportohet se në poligonin e gjuajtjes është vetë plagosur me armë viktima mashkull K-Shqiptar. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë fishek, pesë karikator dhe 36 gëzhoja. Inspektori komunal i ka ndërprerë punën qendrës. Dy të dyshuar janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat