Theret me thikë një i mitur në Kaçanik

Kronikë e zezë

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:34

Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur.

Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat