Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë - Bota Sot
Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë

Kronikë e zezë

Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:34
Foto ilustrim

Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Kurse, është arrestuar i dyshuari mashkull i komunitetit rom, pasi që i njëjti nuk i kishte ofruar ndihëm bashkëshortes së tij viktimës femër, e cila më pas ka vdekur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat