Vetë plagoset në poligonin e gjuajtjes - Bota Sot
Vetë plagoset në poligonin e gjuajtjes

Kronikë e zezë

Vetë plagoset në poligonin e gjuajtjes

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 14:49
Foto ilustrim

Një person është vetë plagosur me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren.

Viktima është dërguar në Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë fishek, pesë karikator dhe 36 gëzhoja.

Inspektori komunal i ka ndërprerë punën qendrës.

Dy të dyshuar janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat