I mituri sulmon policin - Bota Sot
I mituri sulmon policin

Kronikë e zezë

I mituri sulmon policin

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 15:43
Foto ilustrim

Njësiti policor e kanë ndaluar një të dyshuar të mitur në fshatin Grabovc të komunës së Pejës, deri sa ishte duke drejtuar një motoçikletë dhe gjatë legjitimimit, pasi njëjti nuk posedonte dokumente përkatëse ka sulmuar zyrtarët policorë.

I dyshuari është arrestuar dhe është intervistuar në prani të prindit,  me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të rregull.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...