Prishtinë: Rrahu të dashurën në veturë, largohet nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Prishtinë: Rrahu të dashurën në veturë, largohet nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Prishtinë: Rrahu të dashurën në veturë, largohet nga vendi i ngjarjes

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:00
Foto ilustrim

Një femër në Prishtinë ka raportuar në Polici se pas një mosmarrëveshje verbale ishte sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj.

Sipas viktimës sulmi kishte ndodhë brenda në veturën e të dashurit të saj por më pas kishte vazhduar edhe jashtë veturës.

I dyshuari pasi ishte vërejtur nga një qytetar, me veturë ishte larguar nga  vendi i ngjarjes.

Viktima si pasojë e sulmit ka marrë tretman mjekësor. Me rastin janë marrë njësitë policore dhe po vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...