Sulmoi vajzat e veta, arrestohet - Bota Sot
Sulmoi vajzat e veta, arrestohet

Kronikë e zezë

Sulmoi vajzat e veta, arrestohet

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 14:58
Foto ilustrim

​Një person është në Ferizaj pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy vajzave të tij.

Njësiti policor në shtëpinë e të dyshuarit ka gjetur dhe konfiskuar një armë automatike AK-47 me katër karikatorë dhe 61 fishek, një pistoletë me dy karikatorë dhe 14 fishek, 40 copë fishek magnum, si dhe disa gjëra tjera.

Viktimat e rastit si pasojë e dhunës fizike kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa, i dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat