Vrasja që tronditi Bulqizën, ja çfarë kishte deklaruar autori në psikiatri - Bota Sot
Vrasja që tronditi Bulqizën, ja çfarë kishte deklaruar autori në psikiatri

Kronikë e zezë

Vrasja që tronditi Bulqizën, ja çfarë kishte deklaruar autori në psikiatri

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 08:06
Fatjon Keta

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja që tronditi pak ditë më parë Bulqizën. Mësohet se autori i dyshuar Fatjon Keta ishte dërguar një vit më parë në Spitalin e Shkodrës me Ambulancën e Spitalit të Bulqizës.

Gjatë rrugës për në spital ai i kishte thënë personelit që e shoqëronte drejt Spitalit Psikiatrik të Shkodrës: “Do të më njohë Arlind Pasha se kush jam unë. Do të më njohë ai dhe shokët e tij”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...