Të shtëna me armë zjarri në një parking në Prishtinë - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në një parking në Prishtinë

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë zjarri në një parking në Prishtinë

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 11:04
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se në Prishtinës në orët e para të mëngjesit të së dielës ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në një parking të banesave, derisa nuk raportohet për të lënduar apo edhe të arrestuar.

“Prishtinë 08.09.2019 – 01:45.Raportohet se në parking të banesave janë dëgjuar të shtëna nga armët e zjarrit. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë gjetur dhe kanë konfiskuar 9 (nëntë) gëzhoja të fishekëve. Nuk raportohet për të lënduar apo arrestuar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat