Shkon për t’u hakmarrë, arrestohet - Bota Sot
Shkon për t’u hakmarrë, arrestohet

Kronikë e zezë

Shkon për t’u hakmarrë, arrestohet

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 11:31
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasiqë pas një mosmarrëveshje që kishte pasur më herët me një person tjetër të dyshuar dhe që kishte pësuar lëndime trupore, i njëjti ka shkuar në lagjen e të dyshuarit dhe ka kërkuar për t’iu hakmarrë.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është ndaluar për 48 orë në qendrën e mbajtjes.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat