Lezhë, të shtëna me armë pranë katedrales - Bota Sot
Lezhë, të shtëna me armë pranë katedrales

Kronikë e zezë

Lezhë, të shtëna me armë pranë katedrales

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 20:42
Ilustrim

Disa të shtëna me armë janë regjistruar në qytetin e Lezhes, pranë katedrales.

Mësohet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një personi.

Ngjarja pak minuta më parë dhe policia ka shkuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat