Aksidentohet makina me motoçikletë në Prizren, ka të lënduar - Bota Sot
Aksidentohet makina me motoçikletë në Prizren, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksidentohet makina me motoçikletë në Prizren, ka të lënduar

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 06:01
Foto nga aksidenti

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:00 në Prizren.

Në këtë aksident janë përfshirë një makinë dhe një motoçikletë, derisa dyshohet se ka edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka dalur emergjenca dhe njësitet e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat