Nipi rrah gjyshen në Suharekë - Bota Sot
Nipi rrah gjyshen në Suharekë

Kronikë e zezë

Nipi rrah gjyshen në Suharekë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 10:29
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...