Prizren, rrahet nga pronari i lokalit por i hakmerret duke ja djegur garazhin - Bota Sot
Prizren, rrahet nga pronari i lokalit por i hakmerret duke ja djegur garazhin

Kronikë e zezë

Prizren, rrahet nga pronari i lokalit por i hakmerret duke ja djegur garazhin

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 11:20
Foto Ilustrim

Një person pasi ishte rrahur nga pronari i lokalit dhe dy puntorët  e tij, si shenjë hakmarrjeje ka vënë zjarrin garazhës së pronarit të lokalit.

E si pasojë e zjarrit janë janë djegut një veturë, një motiçikletë dhe disa gjësende tjera.

Sipas policisë katër personat që kanë marrë pjesë në këtë rastë janë arrestuar, kurse personi i rrahur ka pranuar tretman mjekësor.

Kurse me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...