Sulmon vëllain, arrestohet - Bota Sot
Sulmon vëllain, arrestohet

Kronikë e zezë

Sulmon vëllain, arrestohet

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:31
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti ka kanosur dhe sulmuar fizikisht vëllain e tij viktimën mashkull.

Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat