Pesë serbë përleshen mes vete në Graçanicë - Bota Sot
Pesë serbë përleshen mes vete në Graçanicë

Kronikë e zezë

Pesë serbë përleshen mes vete në Graçanicë

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se me datë 14 shtator rreth orës 22:00 pesë serbë janë rrahur mes vete.

Njëri nga ta është lënduar dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor.

Katër serbët e dyshuar të përfshirë në përleshje me urdhër të prokurorit janë arrestuar dhe janë dërguar në mbajtje.

Rasti ësht nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...