Plagosje në Prishtinë - Bota Sot
Plagosje në Prishtinë

Kronikë e zezë

Plagosje në Prishtinë

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 11:22
Foto ilustrim

Një person i panjohur ka shtënë me armë zjarri dhe nga të shtënat është plagosur në këmbë viktima mashkull në Prishtinë.

I dyshuari pas të shtënave kishte ikur nga vendi i ngjarjes. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja të fishekëve.

Është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin, ku vazhdon të hetohet nga njësitë relevante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...