Gruaja përplas motorin në Shqipëri, del dhe qëllon me shqelm të plagosurin - Bota Sot
Gruaja përplas motorin në Shqipëri, del dhe qëllon me shqelm të plagosurin

Kronikë e zezë

Gruaja përplas motorin në Shqipëri, del dhe qëllon me shqelm të plagosurin

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 08:13
Pamje nga video

Një aksident absurd ka ndodhur së fundi në Tiranë. Një grua ka marrë përpara me makinë një qytetar me motor, duke e plagosur atë.

Si të mos mjaftonte, gruaja zbriti nga makina dhe e qëlloi me shkelma djalin e plagosur.

Pamjet janë transmetuar në emisionin investigativ Stop, në Televizionin Klan.

Aksidenti në minutën 08.22.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...