51 aksidente dhe 1360 tiketa trafiku brenda 24 orëve në Kosovë - Bota Sot
51 aksidente dhe 1360 tiketa trafiku brenda 24 orëve në Kosovë

Kronikë e zezë

51 aksidente dhe 1360 tiketa trafiku brenda 24 orëve në Kosovë

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 09:00
Ilustrim

Përgjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur gjithsej 51 aksidente, ku 24 prej tyre me të lënduar kurse 27 pa të  lënduar.

Ndërsa, për shkelje të rregullave në trafik, Policia e Kosovës ka shqiptuar gjithsej 1360 tiketa trafiku.

Për vepra të ndryshme penale janë arrestuar 28 persona gjatë ditës së djeshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...