Tentojnë të grabisin me armë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tentojnë të grabisin me armë në Prishtinë

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 10:39
Ilustrim

Dy persona kanë hyrë në një lokal në Prishtinë dhe nën kërcënimin e armës kanë tentuar të grabisin diçka por nuk kanë arritur pasi janë penguar edhe nga dy persona të tjerë.

Të dyshuarit kanë ikur në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat