Bashkëshorti rrah gruan në Malishevë

Kronikë e zezë

Bashkëshorti rrah gruan në Malishevë

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 11:00
Ilustrim

Një femër ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Siç bën të ditur Policia, viktima ka refuzuar ndihmën mjekësore.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Malishevë pasditen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat