Hajnat i hyjnë në shtëpi, i vjedhin para e ari - Bota Sot
Hajnat i hyjnë në shtëpi, i vjedhin para e ari

Kronikë e zezë

Hajnat i hyjnë në shtëpi, i vjedhin para e ari

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 12:02
Ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një sasi stoli ari dhe një shumë parash.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e hershëm të ditës së djeshme në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...