Burri nga Suhareka e rreh gruan - Bota Sot
Burri nga Suhareka e rreh gruan

Kronikë e zezë

Burri nga Suhareka e rreh gruan

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 12:13
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se kanë arrestuar në Suharekë një person, pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht gruan e tij, raporton Express.

E njëjta nuk raportohet të jetë lënduar. I dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka kanosur dhe ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K/Shqiptare. Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, shkruhet në njoftim të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...