Policët sulmohen me gur në Zubin Potok

Kronikë e zezë

Policët sulmohen me gur në Zubin Potok

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 12:52
Ilustrim

Një person i komunitetit serb është arrestuar në Zubin Potok, pasi që i njëjti ka kaluar ilegalisht kufirin.

Sipas Policisë, derisa ishin në ndjekje, disa persona duke e bllokuar rrugën me gur i kanë i sulmuar zyrtarët policorë, ku njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat