Vjedhin një çantë me para - Bota Sot
Vjedhin një çantë me para

Kronikë e zezë

Vjedhin një çantë me para

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 12:56
Ilustrim

Një person ka raporton se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në banesën e tij në Pejë dhe ia kanë vjedhur një çantë dhe para të gatshme.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...