Aksident në qendër të Prishtinës, vetura godet një fëmijë - Bota Sot
Aksident në qendër të Prishtinës, vetura godet një fëmijë

Kronikë e zezë

Aksident në qendër të Prishtinës, vetura godet një fëmijë

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 17:08
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë, ku një veturë e ka goditur një fëmijë

Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

“Policia ka marrë informatën se sot rreth orës 16:30 në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku janë të përfshira një veturë dhe një fëmijë. I lënduari është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor”, ka thënë Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...