Aksident në Podujevë mes një kamioni dhe dy veturave, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident në Podujevë mes një kamioni dhe dy veturave, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Podujevë mes një kamioni dhe dy veturave, ka të lënduar

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 17:42
Pamje nga vendi ngjarjes

Disa persona janë lënduar nga një aksident trafiku qe ka ndodhur sot në fshatin Lluzhan të Komunës së Podujevës.

Në aksident janë përfshirë një kamion dhe dy vetura.

Nga aksidenti janë shkaktuar edhe dëme të mëdha materiale./

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...