Gjendet i vdekur një person në Podujevë - Bota Sot
Gjendet i vdekur një person në Podujevë

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Podujevë

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 11:34

Një person është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij në fshatin Brecë të Podujevës.

Sipas njoftimit të policisë, viktima dyshohet se ka pësuar lëndime. Ndërkaq njoftohet se nga familjarët është dërguar në QKMF në Podujevë dhe me autoambulancë është dërguar në QKUK-së, por nga mjekët është konstatuar se viktima kishte arritur pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit kujdestar është iniciuar rasti dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...