Sulmon një grua dhe një të mitur, arrestohet

Kronikë e zezë

Sulmon një grua dhe një të mitur, arrestohet

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 11:10
Ilustrim

Një person është arrestuar në Obiliq, pasi që kishte sulmuar fizikisht fqinjën e tij femër dhe të miturin, duke iu shkaktuar lëndime trupore.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat